Logo Pracuj.pl

Młodszy Księgowy / Junior Accountant

Process Solutions Sp. z o.o.O firmie

Process Solutions Sp. z o.o.

Grzybowska 5A

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w prowadzeniu ksiąg rachunkowych Klientów
  • udział w rozliczaniu podatków (VAT, CIT) oraz sporządzaniu deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów
  • współpraca przy przygotowywaniu sprawozdań i raportów finansowych dla Klientów
  • wsparcie asystentów z zespołu
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz współpracownikami

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub rozpoczęte studia o profilu: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, w tym rozliczeń podatkowych
  • praktyczna znajomość przepisów księgowych oraz podatkowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole

Mile widziane

  • kursy z zakresu rachunkowości lub podatków

To oferujemy

  • dogodna lokalizacja w pobliżu Ronda ONZ z możliwością dojazu m.in. Metrem, WKD
  • umowa o pracę na pełen etat
  • przyjazny proces onboardingu i stopniowe wdrożenie do zadań
  • kafeteria benefitów (m. in. Karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów)
  • nowoczesne systemy i programy do pracy, możliwość pracy na różnych systemach księgowych
  • dostęp do szkoleń językowych poprzez platformę językową
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach Process Solutions
  • dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych
  • zgrany, młody zespół, który się wzajemnie wspiera i motywuje
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:30 a 9:30
  • możliwość korzystania z opcji home office do 3 dni w tygodniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • imprezy sportowe
  • warsztaty well-being

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Process Solutions Sp z o.o. jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy księgowej, świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe dla Klientów w wielu krajach, zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Nasze biura zlokalizowane są w 5 państwach Europy Centralnej. W Polsce obecnie zatrudniamy 90 pracowników.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego profilu na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/processsolutionspl/ oraz Instagramie https://www.instagram.com/processsolutionspl/.

Młodszy Księgowy / Junior Accountant, Grzybowska 5A, Śródmieście, Warszawa