Oferta pracy

Młodszy księgowy - kasjer

SPAW sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Specjalistyczna firma handlowa prężnie działająca na rynku od 15 lat

Opis stanowiska:

  • Zatrudnimy w specjalistycznej firmie handlowej osobę znającą księgowość do pracy w programie Optima oraz -  w małym zakresie - do obsługi kasowej firmy
  • Praca w wymiarze pełnego etatu  8 godzin (godziny 8.00-16.00 lub sporadycznie 10.00-18.00 ustalane na bieżąco) oraz jedna sobota w miesiącu w godzinach 8.00-14.30

Wymagania:

  • Dodatkowym atutem kandydata na proponowane stanowisko będzie znajomość programu Optima
  • Od kandydata oczekujemy  dyspozycyjności w wymienionym zakresie godzin.

Oferujemy stabilną pracę w miłym zespole.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy