Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy

Blue Idea KsięgowośćO firmie

4 0504 400 brutto / mies.

Blue Idea Księgowość

aleja Korfantego 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i weryfikacja ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych jednostek mikro

  • Udział przy sporządzaniu indywidualnych raportów na potrzeby klientów

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami

  • Powierzone zadania wykonywane będą przy wsparciu Głównego Księgowego

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letni staż pracy w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych lub 2-letni staż pracy w biurze rachunkowym

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek finanse i rachunkowość)

  • Dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz ustawy o rachunkowości

  • Odpowiedzialność, systematyczność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość programu Rewizor GT

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Przejrzysty system wynagrodzeń oparty o regulamin wynagradzania

  • Wynagrodzenie 4050,00 zł brutto, a następnie 4400,00zł. brutto w zależności od posiadanych kompetencji

  • Premia roczna

  • Dodatek finansowy za obsługę firm w języku angielskim

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Precyzyjnie określoną ścieżkę awansu

  • Przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Blue Idea Księgowość świadczy profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla Klientów

z całej Polski. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii, doświadczeni specjaliści oraz zaangażowanie, to nasze mocne strony – właśnie dzięki nim współpracujący z nami Klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy