Młodszy Księgowy

Szkla.com S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Szkla.com S.A.

Kamieńskiego 11

Kraków

Szkla com S.A. to operator największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 14 lat pomagamy klientom dbać o ich wzrok oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i ekonomiczny sposób. Ponadto prowadzimy 20 salonów optycznych. Naszą misją jest: “pomagamy klientom dobrze widzieć i dobrze wyglądać w każdych warunkach”.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Księgowanie faktur kosztowych i zakupowych (praca z systemem Verto)
  • Kontrola poprawności danych księgowych
  • Uzgadnianie niezgodności księgowych
  • Ustalanie sald kont
  • Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej
  • Przygotowywanie danych w celach raportowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na stanowisku młodszego księgowego minimum 12 miesięcy
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości, środków trwałych i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność szybkiego i elastycznego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy w firmie e-commerce
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ERP “Verto”

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (Kraków - Nowa Huta)
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli wierzysz, że zmiana jest Ci potrzebna i chcesz mieć wpływ na działalność firmy,
w której pracujesz oraz chcesz osiągnąć efekt „WOW”
dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy