Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy

F.U.H. SEMACO SP.J.O firmie

Rekrutacja zdalna

F.U.H. SEMACO SP.J.

Osiedle Szkolne 19a

Kraków

Firma SEMACO działa na rynku polskim od września 1990 roku. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej z branży przemysłu odzieżowego. W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Nasze podejście doceniane jest przez szereg audytorów zewnętrznych co przekłada się na uzyskiwane przez nas certyfikaty takie jak tytuł przedsiębiorstwa FAIR-PLAY oraz Solidna Firma (nieprzerwanie od 2006 roku),

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • przygotowywanie płatności;
  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianiem salda z kontrahentami;
  • ewidencja sprzedaży i rozliczanie raportów kasowych
  • czynny udziału w zamknięciu miesiąca;
  • dostarczanie danych na potrzeby audytu;
  • komunikowanie się z polskimi i zagranicznymi klientami;
  • bieżące wsparcie w realizacji zadań działu księgowości;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie z zakresu finansów lub rachunkowości,
  • min. 1-roczne doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu rachunkowości,
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel w stopniu przynajmniej dobrym,
  • znajomość systemu finansowo-księgowego Rewizor GT, mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • komunikatywność, zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych księgowych,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów( ubezpieczenie grupowe, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.inventex.eu

Ogłoszenie archiwalne