Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Christo Botewa 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu,

  • dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów księgowych w firmie,

  • wspomaganie procesów zamykania okresów rozliczeniowych,

  • aktywny udział w podatkowym zamknięciu miesiąca,

  • pomoc w przygotowaniu pism do instytucji zewnętrznych,

  • wsparcie działu księgowości w realizacji codziennych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - ekonomiczne lub kierunkowe finanse i rachunkowość będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość programu MS Excel na poziomie min. średnim,

  • mile widziane doświadczenie w formie np. praktyk lub stażów w firmie o profilu handlowym,

  • chęć poszerzania wiedzy z zakresu księgowości i przepisów podatkowych,

  • skrupulatność i dokładność w działaniu,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport i inne),

  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.

Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż.

Przewiń do profilu firmy