Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy

Natanek Nova Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Igołomska 60
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Natanek Nova Sp. z o.o. Sp.K.

Igołomska 60

Kraków

Firma Natanek Nova Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Krakowie istniejąca od 1992 roku, zaliczana jest do grona najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw transportowych w Polsce. Oddając swoim Klientom do dyspozycji flotę ponad 200 samochodów ciężarowych, jest liderem międzynarodowej dystrybucji towarów spożywczych i przemysłowych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje główne zadania to:

  • ewidencja faktur w systemie,
  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym,
  • generowanie, weryfikacja i przekazywanie listy płatności do Działu Rozliczeń,
  • weryfikacja rozrachunków,
  • dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych w walucie polskiej oraz walutach obcych,
  • dekretacja i księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu, rozliczeń międzyokresowych, rozliczanie kosztów na miejsca powstania,
  • współpraca przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP, Intrastat,
  • wprowadzanie faktur do systemu wewnętrznego firmy

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na  podobnym stanowisku,
  • wiesz, jak obsługiwać programy księgowe,
  • jesteś samodzielny/a i bez trudu sam/a organizujesz sobie pracę,
  • jesteś osobą rzetelną i zaangażowaną w swoją pracę,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w Dziale Kadr mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • narzędzia do pracy
  • wsparcie zespołu oraz Głównego Księgowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne