Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy

KANCELARIA MEDIUS S.A. W RESTRUKTURYZACJIO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasza działalność ukierunkowana jest w głównej mierze na zakup konsumenckich wierzytelności masowych, w szczególności z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego. Pomagamy przedsiębiorcom w zarządzaniu wierzytelnościami, dostarczając rozwiązań twórczych, przyjaznych i bezpiecznych. Rzetelnie pracujemy na sukces naszych Klientów. Jesteśmy firmą windykacyjną działającą na rynku FINTECH.

Opis stanowiska:

  • weryfikacja, kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (faktur, rachunków i innych dokumentów księgowych),
  • alokowanie wpłat w programie operacyjnym,
  • ewidencja operacji kasowo-bankowych,
  • analiza rozrachunków z kontrahentami,
  • archiwizacja dokumentów,
  • udział w przygotowaniu zamknięć, raportów miesięcznych/rocznych,
  • realizacja innych zadań finansowo-księgowych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość programów księgowych w tym Comarch XL, Consolia,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość, dyskrecja zawodowa).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • środowisko wspierające rozwój,
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet sportowy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne