Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Księgowa

Gotec Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Polna 7, Komorniki (pow. średzki)
    Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Gotec Polska Sp. z o.o.

Polna 7

Komorniki (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Praca z dokumentami: kontrola pod względem księgowym i podatkowym, nadzór nad zatwierdzaniem pod względem merytorycznym, współpraca z działami merytorycznymi w celu prawidłowego ujęcia dokumentów w księgach.

  • Wsparcie procesu dokonywania płatności: kontrola prawidłowości kont bankowych, rozliczanie rozrachunków, kontakt z kontrahentami.

  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych krajowych i zagranicznych do systemu ERP oraz księgowanie, z uwzględnieniem prawidłowego zastosowania przepisów CIT, VAT oraz wewnętrznych wymogów informacyjnych i sprawozdawczych.

  • Wystawianie faktur sprzedażowych.

  • Prowadzenie kasy.

  • Przygotowanie wybranego obszaru prowadzenia ksiąg rachunkowych do zamknięcia miesiąca i roku.

  • Wsparcie działu księgowości i innych działów firmy poprzez proponowanie ulepszeń w procesach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne,

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,

  • Nastawienie na poszerzanie wiedzy i umiejętności,

  • Dobra znajomość pakietu Office,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym (prowadzenie korespondencji).

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

  • Możliwość szkoleń i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Możliwość zyskania nowych doświadczeń zarówno w zakresie zagadnień merytorycznych jak i w pracy z ludźmi,

  • Pracę w dynamicznym zespole; międzynarodowe kontakty,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość uczestnictwa w podróżach służbowych,

  • Pakiet socjalny.

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) – z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej, uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje do zakładu w Środzie Śląskiej osoby na stanowisko: Młodszy Księgowy / Księgowa.

Przewiń do profilu firmy