Ta oferta pracy jest nieaktualna od 870 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy/Księgowa

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Młodsza Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Poznań
POZN_ACC_jr

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Codzienna komunikacja z Klientami, również w języku angielskim

Kandydaci powinni wyróżniać się:

  • Co najmniej 1 rocznym doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w pełnej księgowości, mile widziane w biurze rachunkowym
  • Dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Wykształceniem wyższym
  • Znajomością zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
  • Doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi
  • Dokładnością i starannością
  • Elastycznością, chęcią pracy w dynamicznym środowisku
  • Samodzielnością oraz zaangażowaniem w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywnością, umiejętnością współpracy w zespole

Dodatkowo osoby, których poszukujemy, powinny charakteryzować się, zgodnie z kulturą naszej firmy, proaktywnym podejściem, szczerością, uprzejmością, wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru.

Wierzymy, iż pracownicy są kluczem do osiągnięcia sukcesu i w związku z tym zapewniamy odpowiednie wynagrodzenie, opiekę medyczną, ścieżkę kariery oraz szacunek przełożonych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia w pełnej księgowości i podatkach
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Vistra Corporate Services Sp. z o.o lub inne Oddziały firmy moich danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

oraz opcjonalnie:

Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych firmy Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, 00-803, przy ul. Al. Jerozolimskie 56c, również po okresie rekrutacji, a także dla innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Vistra Corporate Services Sp. z o.o lub inne Oddziały Vistra Corporate Services Sp. z o.o, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Jesteśmy licencjonowaną firmą oferującą profesjonalne usługi dla przedsiębiorców wchodzących lub już obecnych na rynku polskim, usprawniające proces wejścia na rynek, jak również zapewniające bieżącą zgodność z polskim prawem i przepisami podatkowymi. Vistra dostarcza ekonomiczne rozwiązania przy tworzeniu spółek, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, kadr i płac, sporządzaniu deklaracji podatkowych i administracji spółek.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się