Oferta pracy

Młodszy Księgowy / Księgowa

HRE InvestmentsO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
„Heritage Real Estate S.A. należy do niezależnego holdingu HRE Investments. Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, płynącym z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów przez ostatnie lata, tworzymy wyselekcjonowane możliwości inwestycyjne, których celem jest budowa dobrobytu, bezpieczeństwa, a przede wszystkich dziedzictwa naszych Klientów. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zmotywowanych partnerów, dla których tak jak dla nas, Klienci stanowią najwyższą wartość. Osób charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą i biznesową. Posiadających doświadczenie z segmentu Private Banking oraz Business Consulting, którym nie jest obce zaspokajanie najbardziej wygórowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. Partnerów, którzy razem z nami wezmą wspólną odpowiedzialność w wyznaczaniu nowej, najwyższej jakości obsługi Inwestora jaką daje Heritage Real Estate S.A.”

Zakres zadań na stanowisku:

  • księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych, wyciągów bankowych, RMK, amortyzacji,
  • uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności,
  • księgowanie pożyczek, kosztów emisji obligacji,
  • komunikacja z dostawcami i usługodawcami,
  • samodzielne przygotowywanie deklaracji VAT oraz wyliczaniu podatku CIT,
  • pomoc w przygotowaniu sprawozdania finansowego,
  • praca w systemie Optima.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia pracy na pełnych księgach (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub firmie deweloperskiej),
  • wykształcenia kierunkowego lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość MS Office (szczególnie Excela),
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • komunikatywności i myślenia analitycznego,
  • dyspozycyjności i zaangażowania,
  • mile widziane doświadczenie w branży deweloperskiej.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • pyszne owoce 2x w tygodniu,
  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. zespołowe spotkania okolicznościowe,
  • pracę w klimatycznej przestrzeni biurowej,
  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Politechnika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy