Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy księgowy- Marcelin Managmement Sp. z.o.o.

Grupa Amica O firmie

  • Leśna 15A, Wronki
    Wronki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Amica

Leśna 15A

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych na konta ksiąg

  • zgodnie z obowiązującym planem kont;

  • Współpraca z kontrahentami w zakresie obsługi rozrachunków (odbiorcy, dostawcy);

  • Prowadzenie kasy;

  • Archiwizacja dokumentów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie z obszaru rachunkowości lub pokrewnych

  • kierunków ekonomicznych;

  • Znajomość podstaw rachunkowości;

  • Mile widziana znajomość programu SAP;

  • Zaawansowana obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań, pod nadzorem Głównego Księgowego;

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład grupy kapitałowej Amica S.A.;

  • Wysokie standardy organizacji pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Udział w ciekawych projektach;

Grupa Amica

Obecnie Marcelin Management Sp. z o.o. do Działu Księgowości poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Księgowy

Przewiń do profilu firmy