Logo Pracuj.pl

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

SAJA ENGINEERING & CARGO sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola obiegu faktur w firmie
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dokumentów źródłowych finansowo-księgowych
  • Wprowadzanie faktur do elektronicznego systemu sprzedaży i systemu księgowego
  • Wsparcie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych
  • Wsparcie w obsłudze kadrowo-płacowej
  • Prowadzenie spraw administracyjno- biurowo-organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe
  • Znajomość obsługi programów środowiska Office
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Duża samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne i dobre warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie transportowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Poznanie programów księgowych i płacowych

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)