Logo Pracuj.pl

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa inFakt

Infakt sp. z o.o.O firmie

  • Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Świdnik, Tarnogród, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Międzyrzec Podlaski, Piaski, Łaszczów
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • Prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie listy płac i deklaracji ZUS
  • Tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientami
  • Kontakt z urzędami

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty/a na prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub już ją posiadasz
  • Masz przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w rozliczaniu uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Jesteś samodzielny/a, sumienny/a i odpowiedzialny/a
  • Jesteś mistrzem w organizacji swojego czasu
  • Potrafisz zrozumiale tłumaczyć różne zagadnienia księgowe
  • Lubisz kontakt z ludźmi
  • Zależy Ci na budowaniu długofalowej współpracy z klientami
  • Jesteś otwarty/a na potrzeby klienta i jego oczekiwania

To oferujemy

  • Wsparcie Mentora
  • Bezpłatny dostęp do programu księgowego
  • Dostęp do programu CRM do zarządzania klientami
  • Program wdrożeniowy i szkoleniowy
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów
  • Dostęp do bazy klientów z różnych branż z całej Polski
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

Dołącz do ponad 300 wykwalifikowanych księgowych z całej Polski stale współpracujących z inFakt. Rozwijaj swoje kompetencje i zdobywaj nowe doświadczenia.

Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 490 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami. Dla naszych księgowych pozyskujemy wartościowych klientów na długie lata, pozwalając na dostosowanie oferty do indywidualnej potrzeby każdego z nich.

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa inFakt, Annopol