Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków obejmować będzie:

    • wprowadzanie danych do systemu księgowego
    • księgowanie dokumentów spółek Klientów
    • udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń CIT i VAT

    Nasze wymagania:

    • mile widziane wykształcenie kierunkowe (finanse)
    • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków
    • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w pracy w księgowości będzie dodatkowym atutem

    elastyczne godziny początku
    i zakończenia pracy
    przyjazna atmosfera pracy zespołowej
    wsparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach
    praca w siedzibie firmy bez zadań domowych ;-)
    opłacona opieka zdrowotna
    w placówkach Enel-Med
    lekcje języka angielskiego
    w godzianch pracy
    świetna lokalizacja biura
    w centrum miasta
    karta Multisport i starty
    w imprezach biegowych

    Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Zapoznamy się z każdym CV. Na kolejny etap rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów. Do zobaczenia!

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.