Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Apteka SłonecznaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie faktur

  • Analiza i uzgadnianie kont rachunkowych

  • Monitorowanie terminowych regulacji należności

  • Realizacja płatności i księgowanie wyciągów bankowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Apteka Słoneczna

Apteka słoneczna to prężnie rozwijająca się polska sieć aptek. Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat, w tym czasie otworzyliśmy 200 aptek i zatrudniamy około 3000 farmaceutów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi i pełne zadowolenie pacjenta.

Przewiń do profilu firmy