Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

CFB Manufaktura sp. z o.o.

Stefana Batorego 4/6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów sprzedażowych i zakupowych oraz wyciągów bankowych

  • Wystawianie faktur i not obciążeniowych

  • Weryfikacja księgowanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja

  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT i CIT

  • Czynny udział w zamykaniu miesiąca

  • Kontrola, analiza, uzgadnianie sald rozrachunkowych

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)

  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT i CIT)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz analityczne

  • Dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zleconych zadań

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i wyznaczania priorytetowych zadań

  • Praktyczna znajomość systemu Comarch ERP Optima

To oferujemy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji księgowych

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Szkolenia

Polska firma - CFB Manufaktura specjalizująca się w produkcji ciężkich konstrukcji stalowych i części maszyn.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikacji