Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FOR-NET S.A. od lat należy do czołówki najbardziej zaufanych polskich firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Stabilny rozwój, wysoka skuteczność i nieustanne poszerzanie kompetencji sprawiły, że firma zbudowała wizerunek wiarygodnego i pewnego partnera.

    Firma FOR-NET S.A. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • uzgadnianie kont bilansowych,
    • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
    • przygotowywanie dokumentów księgowych i ich kontrola,
    • dekretacja i księgowanie dokumentów,
    • uczestnictwo w pracach związanych z przygotowywaniem zamknięć okresów księgowych.

    Oczekiwania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość / Ekonomia,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość podstaw księgowości,
    • zaawansowana znajomość pakietu Ms Office (Excel),
    • mile widziana znajomość programu Comarch Optima,
    • dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
    • pracę w przyjaznym zespole,
    • prywatną opiekę medyczną już od pierwszego dnia pracy,
    • dofinansowanie do programu sportowego MultiSport,
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

    Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOR-NET S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.”

    „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez FOR-NET S.A. dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Informujemy, że ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych kontaktując się z nami pod adresem: FOR-NET S.A. ul. F. Konecznego 4/1U 31-216 Kraków

    Zainteresowanych informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.