Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

DHL Global Forwarding

Targowa 35

Łódź

DHL Global Forwarding to wiodący gracz na globalnym rynku logistycznym świadczący usługi w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży, którzy nieustannie rozwijają gamę oferowanych rozwiązań logistycznych, usprawniają procesy operacyjne i sprzedażowe tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt z działami księgowości firmy na świecie w ramach powierzonego obszaru księgowości, głównie w języku angielskim
  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów
  • Obsługa elementów procesu sprawozdawczości korporacyjnej i podatkowej
  • Współpraca z zagranicznym działem wsparcia działu finansów

Nasze oczekiwania wobec kandydatów i kandydatek:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wysoka motywacja wewnętrzna do podejmowania nowych wyzwań i obowiązków zawodowych
  • Umiejętność współpracy z międzynarodowymi partnerami biznesowymi wewnątrz organizacji
  • Ciekawość w zakresie poznawania nowych zagadnień księgowych, procesowych oraz systemowych
  • Szybkość uczenia się i chęć do kreatywnego  rozwiązywania napotykanych problemów

Oferujemy:

  • Pracę u światowego Lidera w branży logistycznej, o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz światowym
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bogatym pakietem socjalnym, w nowoczesnym biurze w Warszawie lub Łodzi
  • Nasza firma po raz kolejny zdobyła tytuł Top Employer Poland, Europe oraz Global
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich oraz biznesowych, jak również dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem
    w obszarze spedycji oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie
aplikacji (CV i list motywacyjny) w ciągu
30 dni od daty ukazania się ogłoszenia
za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi osobami spełniającymi nasze oczekiwania.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne