Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

MB PARTNER MARCIN BOHDANOWICZ

4 0005 000 brutto / mies.

Generała Romualda Traugutta 25

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy zakończeniu miesiąca

  • Wprowadzanie i predekretowanie faktur i dokumentów

  • Wprowadzanie kontrachentów

  • Wystawianie zaświadczeń

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

  • Wiedza z zakresu księgowości i rozliczania podatków PIT/VAT

  • Umiejętność pracy z programami księgowymi

  • Dodatkowy atut: znajomość systemu Enova

  • Dodatkowy atut: znajomość systemu Taxxo

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Karty sportowe

  • Możliwa praca hybrydowa

  • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości

  • Przyjazna atmosfera

O nas

MB PARTNER to jedna z największych firm rozliczających kierowców aplikacji Uber, Bolt, FreeNow oraz kurierskich takich jak Glovo, UberEats, Wolt, Stuart i wiele innych. Zajmujemy kluczową pozycję na rynku partnerów flotowych, obsługujemy kilka tysięcy osób w całej Polsce.

Ze względu na rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko młodszego księgowego.

Zapewniamy przyjazną i miłą atmosferę w pracy, luźne podejście do Twoich spraw oraz możliwość rozwoju i zdobycie cennego doświadczenia w pracy z nowymi technologiami.