Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Projektanci Kariery Sp. z o.o. Sp. k.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Dekretacja i ewidencja księgowa oraz podatkowa dokumentów księgowych

  • Analiza rozrachunków, uzgadnianie sald

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w organizacji

  • Komunikacja z działem księgowości

  • Sporządzanie wewnętrznych i zewnętrznych raportów i zestawień

Wymagania pracodawcy

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów Comarch – warunek konieczny

  • Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość i prawo pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Sumienność, zaangażowanie, dokładność

  • Zdolności analityczne

Pracodawca oferuje

  • Pracę firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Jasną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Wsparcie w procesie szkolenia

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:

tel. (WhatsApp / Viber): +48 782 106 874