Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

INLAND AUDIT - sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżącą obsługę klienta – wyłącznie pełna księgowość (księgowanie faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych).

  • Ewidencjonowanie środków trwałych.

  • Komunikację z klientem w celu uzyskania informacji lub otrzymania dokumentów.

  • Uzgadnianie sald kont księgowych oraz analizę rozrachunków.

  • Prowadzenie ksiąg ze wsparciem przełożonego.

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji w trakcie badania sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości.

  • Praktyczna znajomość zasad podatku VAT i CIT.

  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze pełnej księgowości.

  • Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy własnej.

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku.

  • Kulturę organizacji opartą na zaufaniu, otwartości i współpracy.

  • Dobrą atmosferę: pomocny zespół i kierownictwo.

  • Praca w pełnym wymiarze: czas pracy w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu.

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne PZU.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu rachunkowości oraz kadr i płac. Stawiamy na partnerskie relacje, wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy naszym klientom jeszcze więcej.

Obecnie do naszego działu poszukujemy ambitnej osoby zainteresowanej pogłębianiem swojej wiedzy w obszarze księgowości i podatków na stanowisko Młodszego Księgowego, która będzie wsparciem kierownika działu w bieżącej obsłudze klientów na pełnych księgach, w tym spółek podlegających obowiązkowemu badaniu przez biegłego rewidenta.

Przewiń do profilu firmy