Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa

Wagran

  • Spalska 103/105, Tomaszów Mazowiecki
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wagran

Spalska 103/105

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie faktur

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Rozliczanie kont rozrachunkowych z kontrahentami i pracownikami

  • Prace biurowo- administracyjne

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i sumienność w wykonywaniu swoich zadań

  • Znajomość obsługi komputera – pakiet Office

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w dziedzinie księgowości

  • Wiedza teoretyczna (absolwenci studiów wyższych) lub doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje oraz pełne wdrożenie

  • Wsparcie doświadczonego pracownika

  • Przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Wagran

Jesteśmy największym w kraju, renomowanym producentem zlewozmywaków z kompozytów granitowych, umywalek, brodzików i metalowych akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Istniejemy na rynku od ponad 12 lat. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i zaangażowanej kadrze nasze produkty można znaleźć w największych sieciach sklepów budowlano-remontowych na całym świecie.

Inwestycje w nowoczesne technologie zwiększają nasze możliwości produkcyjne – rozbudowujemy park maszynowy we współpracy z renomowanymi dostawcami. Oprócz maszyn odlewniczych posiadamy miedzy innymi maszyny CNC, a także najnowocześniejsze w Europie roboty spawalnicze.

Przewiń do profilu firmy