Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy / młodsza księgowa

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • fakturowanie

  • sporządzanie płatności oraz współpraca z bankami

  • księgowanie dokumentów źródłowych

  • monitorowanie płatności

  • pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości grupy spółek White Star Real Estate

  • pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych i informacji statystycznych

Nasze wymagania

  • jezyk angielski (dobry)

  • komputer – MS Office

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój w ramach firmy

  • Praca w dynamicznym środowisku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.

White Star Real Estate sp. z o.o., wiodący developer na rynku nieruchomości biurowych, przemysłowych, handlowych, i mieszkaniowych poszukuje: Młodszy księgowy / młodsza księgowy

Przewiń do profilu firmy