Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

REMI s.c.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Producent polskich pomocy dydaktycznych i klocków Korbo prowadzący długoletnią współpracę z placówkami oświatowymi i gminami,

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy księgowy / Młodsza księgowaNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa Rembertów

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i innych dokumentów księgowych w systemie HURT DIGITLAND
  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • Bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych, dokonywanie wzajemnych kompensat
  • Wprowadzanie towarów na stan magazynowy
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej – kompletacje produktów i przesunięcia międzymagazynowe
  • Prowadzenie kasy i ewidencji kasowej
  • Rozliczanie zaliczek pracowników
  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Wystawianie faktur
  • Prace administracyjne, monitorowanie obiegu dokumentów, archiwizowanie i segregowanie dokumentów, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średnie
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub biurze rachunkowym
  • Znajomość praktyczna pakietu MS Office (głównie Excel, Word)
  • Znajomość programu HURT DIGITLAND będzie dodatkowym atutem
  • Systematyczność, sumienność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, zdolność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie działającej 29 lat na rynku polskim i międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie, mile widziana własna działalność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Wsparcie w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia.
Brzmi zachęcająco? Dołącz do zespołu Remi!

Ogłoszenie archiwalne