Logo Pracuj.pl

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Heritage Real EstateO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych, RMK, amortyzacji
  • Uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności
  • Księgowanie odsetek od pożyczek, kosztów emisji obligacji
  • Pomoc w sporządzaniu miesięcznych kalkulacji CIT
  • Komunikacja z dostawcami i usługodawcami
  • Praca w systemie Optima

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia pracy na pełnych księgach (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub firmie deweloperskiej)
  • Wykształcenia kierunkowego lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excela)
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Komunikatywności i myślenia analitycznego
  • Dyspozycyjności i zaangażowania

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży deweloperskiej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym
  • Pyszne owoce 2x w tygodniu
  • Przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. zespołowe spotkania okolicznościowe
  • Pracę w klimatycznej przestrzeni biurowej
  • Dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Politechnika

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata

Heritage Real Estate

„Heritage Real Estate S.A. należy do niezależnego holdingu HRE Investments. Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, płynącym z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów przez ostatnie lata, tworzymy wyselekcjonowane możliwości inwestycyjne, których celem jest budowa dobrobytu, bezpieczeństwa, a przede wszystkich dziedzictwa naszych Klientów. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zmotywowanych partnerów, dla których tak jak dla nas, Klienci stanowią najwyższą wartość. Osób charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą i biznesową. Posiadających doświadczenie z segmentu Private Banking oraz Business Consulting, którym nie jest obce zaspokajanie najbardziej wygórowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. Partnerów, którzy razem z nami wezmą wspólną odpowiedzialność w wyznaczaniu nowej, najwyższej jakości obsługi Inwestora jaką daje Heritage Real Estate S.A.”

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa, Warszawa