Oferta pracy

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

eg+ worldwideO firmie

eg+ worldwide

Wincentego Rzymowskiego 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,

  • Obsługa płatności, księgowanie wyciągów bankowych oraz kontrolę rozrachunków z kontrahentami,

  • Ewidencja środków trwałych, rozliczenia delegacji, rozliczenia międzyokresowe,

  • Prace związane z procesami administracji kadrowo – płacowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów podatkowych,

  • Znajomość programu MS Excel,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Systematyczność, odpowiedzialność,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • globalni klienci

  • profesjonalne wdrożenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • nowoczesne narzędzia pracy

eg+ worldwide to działający w globalnych strukturach sieci Omnicom dom produkcyjny, zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki, a także automatyzacją i optymalizacją procesu produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Naszą najmocniejszą stroną są ludzie.

Dzielimy się swoją wiedzą i wspólnie realizujemy kampanie, które trafiają na wszystkie kontynenty.

W ciągu kilku lat powiększyliśmy nasz zespół o ponad sto osób i nadal rośniemy w siłę.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość?

Sprawdź, czy to miejsce jest dla Ciebie!