Oferta pracy

Młodszy księgowy/Młodsza księgowa

Westwing.pl

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencję dokumentów w systemie księgowym - Pracujemy na Navision, ale jeśli do tej pory używałeś innego systemu, to też na pewno sobie poradzisz.

  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca - Początek miesiąca to czas wytężonej pracy całego zespołu, mamy odgórnie ustalony termin oraz listę zadań do wykonania. Dzięki wzajemnemu wsparciu, zawsze dotrzymujemy terminów, a nawet znajdujemy czas na wspólny lunch.

  • Dokonywanie płatności.

  • Bieżąca analiza rozrachunków oraz kontakt z kontrahentami w celu uzgadniania sald -

  • Czasami zdarzają się nieporozumienia, Twoją rolą będzie wcielenie się w detektywa, odnalezienie przyczyny i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

  • Wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach - U nas każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Praca z nami to ciekawe doświadczenie oraz szybki rozwój.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w księgowości - spodziewamy się, że potrafisz zaksięgować podstawowe dokumenty (faktury, wyciągi bankowe).

  • Dokładność – Jak pewnie wiesz, w księgowości każdy przecinek ma znaczenie.

  • Znajomość systemu księgowego (nie musi to być Navision) - Praktycznie każdego dnia będziesz dokonywać księgowań, ważne jest żebyś rozumiał podstawowe zasady jego funkcjonowania.

  • Znajomość MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym - Będziesz używać go każdego dnia do wielu zadań (od przygotowania szablonów do księgowania, po analizę danych).

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność - Dzięki pracy zespołowej jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Oczekujemy, że będziesz graczem zespołowym.

  • Punktualność, sumienność w realizacji powierzonych zadań - Wiele zadań wykonanych przez jedną osobę jest podstawą pracy kolejnej dlatego tak ważna jest terminowość.

  • Chęć nauki i zaangażowanie - Często będziesz dostawać niestandardowe zadania wymagające samodzielnego znalezienia rozwiązania i nieszablonowego myślenia.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Wielu kontrahentów oraz współpracowników nie posługuje się językiem polskim.

  • Poczucie humoru i dystans do siebie 😉

To oferujemy

  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole, który zawsze służy wsparciem.

  • Praca na pełny etat 40 h tygodniowo.

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy po trzymiesięcznym okresie próbnym.

  • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości.

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków obcych).

  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii.

  • Udział w wydarzeniach integracyjnych oraz zajęciach sportowych organizowanych przez firmę.

  • Po wdrożeniu możliwość pracy w trybie hybrydowym (biuro/home Office).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy