Oferta pracy

Młodszy księgowy/ Młodsza księgowa

Businessface Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Gwiaździsta 71

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie oraz dekretacja dokumentów zgodnie z przepisami w KPiR

  • ustalanie zaliczek na podatek dochodowy

  • prowadzenie ewidencji VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT i obliczanie należnego podatku,

  • opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby pracodawcy i klienta

  • komunikacja z klientami

  • inne prace z obszaru księgowości

Nasze wymagania

  • minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym,

  • minimum 6 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu KPiR i VAT

  • ukończenie studiów kierunkowych lub student ostatniego roku

  • systematyczność, rzetelność i dokładność

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • stabilne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,

  • szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji.

  • miłą i nastawioną na komunikację atmosferę daleką od korporacyjnego stylu,

  • brak formalnego dress-code i uproszczoną komunikację z przełożonym,

  • wsparcie merytoryczne

  • lokalizację w biurze z pięknym widokiem na park na ul Gwiaździstej przy samym lesie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Naszą filozofią jest harmonijny rozwój firmy i pracownika. W związku z otwarciem nowego prężnego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.