Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

GRADATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 5007 500 brutto / mies.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stała obsługa księgowa klientów na pełnej księgowości i KPiR

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów finansowych

  • współudział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i raportów finansowych

  • współudział w prowadzeniu obsługi kadrowej i płacowej

  • wykonywanie sprawozdań do GUS itp.

Nasze wymagania

  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w księgowości (mile widziane kompetencje nabyte w biurze rachunkowym)

  • praktycznej znajomości zasad rachunkowości, prawa podatkowego i kodeksu pracy

  • mile widziana znajomość programu księgowego Optima

  • znajomości zasad tworzenia deklaracji podatkowych

  • dbałości o szczegóły, odpowiedzialności i inicjatywy

To oferujemy

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy

  • pracę na nowoczesnej infrastrukturze informatycznej

  • udział w szkoleniach, konferencjach i kursach zawodowych

  • podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych dzięki pracy zespołowej

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet medyczny

  • elastyczne godziny pracy.

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników

  • możliwość awansu zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Nasze Biuro Rachunkowe poszukuje osoby ceniącej doskonalenie wiedzy w przyjaznej atmosferze pracy. Jeśli za taką się uważasz, to dołącz do naszej Firmy.

Zajmujemy się obsługą księgową, kadrową i płacową. Specjalizujemy się też w konsultingu i doradztwie biznesowym.

Z praktyki znamy sposób działania polskich i międzynarodowych firm i dlatego umiemy wspierać naszych Klientów w kluczowych zagadnieniach organizacyjnych i prawnych, zaniedbywanych w systemach zarządzania.