Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

N.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5 3006 850 brutto / mies.

Stępińska 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  •  Rejestracja dokumentów źródłowych w systemie finansowo-księgowym;

  •  Przygotowanie danych do sprawozdań GUS oraz innymi instytucjami finansowymi

  •  Współpraca z działami operacyjnymi Spółki

  •  Księgowanie wyciągów bankowych PLN oraz walutowych

  •  Przygotowywanie przelewów krajowych i zagranicznych

  •  Kontrola rozrachunków z klientami i dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi

  •  Udział w księgowym zamknięciu miesiąca

  •  Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  •  Wykształcenie związane z finansami (preferowane kierunki rachunkowość finanse)

  •  Podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz ustaw podatkowych

  •  Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  •  Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

  •  Zaangażowanie, dokładność, przywiązywanie uwagi do szczegółów

  •  umiejętności pracy pod presją czasu oraz samodzielności w działaniu

To oferujemy

  •  Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,

  •  Stabilne warunki zatrudnienia,

  •  Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Ogrodosfera.pl to jeden z największych sklepów internetowych, zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych oraz produktów architektury ogrodowej.