Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa ARCHICOM działa na rynku od blisko 30 lat i jest liderem wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Od 2016 roku Archicom S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od tego czasu firma cały czas się rozwija.

    Obecnie do spółki Archicom AM – naszego wewnętrznego biura rachunkowego – szukamy osoby, która dołączy do naszego Zespołu Księgowego na stanowisku:

    (miejsce pracy: Wrocław, ul. Liskego)

    Zadania na tym stanowisku obejmują:

    • księgowanie bieżących operacji finansowych przydzielonych spółek,
    • sporządzanie i katalogowanie dokumentacji księgowej związanej ze sprzedażą,
    • comiesięczne uzgadnianie rozrachunków,
    • weryfikację zgodności dokumentów księgowych z umowami,
    • wsparcie przy zamykaniu ksiąg,
    • tworzenie narzędzi w Excelu usprawniających pracę.

    Szukamy osoby, która spełnia następujące wymagania:

    • wykształcenie finansowe (mile widziani studenci ostatnich lat i absolwenci studiów o specjalizacji Rachunkowość),
    • mile widziane praktyki w dziale księgowości,
    • biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
    • chęć poszerzenia wiedzy z zakresu księgowości oraz pracy w biurze rachunkowym.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę wymagającą ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy,
    • możliwość awansu,
    • stabilne zatrudnienie,
    • opiekę medyczną, kartę Multisport.

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać w terminie do 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

    Więcej o naszej firmie przeczytasz tutaj www.archicom.pl
    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych, którym jest Archicom AM z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Ksawerego Liskego 7, 50-345 Wrocław, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych poniżej.
    bottom