Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ERGOTAX sp. z o.o. z siedzibą w: Rysia 1A, 53-656 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

ERGOTAX sp. z o.o.

  • Rysia 1a, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Rysia 1a

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

  • Pomoc przy sporządzanie sprawozdań finansowych.

  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT, CIT, VAT i innych.

  • Współpraca z klientami i instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS).

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – ponieważ daje ono podstawy wiedzy w zakresie rachunkowości niezbędnej do pracy na tym stanowisku.

  • Min. 1 roku doświadczenia zawodowego w branży – ponieważ na tym stanowisku niezbędne jest obycie z wprowadzaniem dokumentów do systemów FK, kontrolą kont rozrachunkowych, czy wykonywaniem podstawowych księgowań.

  • Znajomości obsługi przynajmniej 1 programu FK – ponieważ pozwoli to na znaczące skrócenie wdrożenia w jakikolwiek inny system FK.

  • Dokładności i dobrej organizacji czasu pracy, zorientowania na szczegóły oraz umysłu analitycznego – ponieważ wg nas księgowość (jako źródło informacji) powinna być najbardziej uporządkowanym pionem w firmie.

  • Chęci rozwoju w obszarze finansów/księgowości – ponieważ stawiamy na osoby ambitne, z którymi będziemy mogli związać się na dłużej.

  • Umiejętności szybkiego uczenia się – ponieważ w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów elastyczność jest niezmiernie istotna.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – ponieważ obsługujemy również klientów zagranicznych. (dodatkowy atut)

  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel – ponieważ w przypadku rachunkowości zarządczej jest to podstawowe narzędzie pracy. (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym.

  • Możliwości rozwoju w obszarach: rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej (również w języku angielskim), podatkach.

  • Dofinansowanie do studiów lub specjalistycznych kursów.

  • Pracę w zespole, dla którego problem jest synonimem wyzwania.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Możliwość pracy w przedziałach godzin 7-15, 8-16, 9-17.

  • Możliwość pracy zdalnej przez dwa dni w miesiącu.

  • Kuchnię zaopatrzoną m.in. w pyszną kawę, różne rodzaje herbat czy wodę – w dowolnej temperaturze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

    O nas

    Nasze biuro rachunkowe zostało utworzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w biurach rachunkowych oraz w pionach księgowych i kadrowo-płacowych przedsiębiorstw na takich stanowiskach jak główny księgowy, kierownik działu kontrolingu finansowego i kierownik działu kadr i płac. Obecnie obsługujemy prawie 200 klientów z całego kraju. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na jakość świadczonych usług niezależnie od wielkości obsługiwanego podmiotu – od mikroprzedsiębiorstw po duże grupy kapitałowe. Kierujemy się 3 żelaznymi zasadami:

    - staranność i rzetelność w rachunkowości finansowej

    - doradztwo poprzez rachunkowość zarządczą

    - zawsze na czas