Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa ze znajomością języka angielskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASB Poland Sp. z o.o.

    ASB jest firmą doradczą obecną w trzech dynamicznie rozwijających się krajach Europy Środkowej i Wschodniej: w Czechach, Polsce i na Słowacji.
    ASB
    świadczy usługi outsourcingu w obszarach księgowości, kadr i płac,
    doradztwa podatkowego oraz zarządzania spółkami.
    www.asbgroup.eu

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: Junior Accountant

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie dokumentów w systemach księgowych, kontakt z klientem w celu przekazania informacji lub otrzymania dokumentów, uzgadnianie sald księgowych.
    • Praca pod nadzorem Starszych Księgowych.
    • Praca na pełen etat z 30 minutową przerwą na lunch.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.
    • Absolwent/-ka lub Student/-ka ostatnich lat studiów.
    • Kierunek studiów: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia lub podobne.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w księgowości (praktyka, staż lub praca).

    Oferujemy:

    • Pracę w centrum Warszawy - Złote Tarasy.
    • Możliwość awansu na wyższe stanowisko w ramach naszej firmy.
    • Szkolenia zawodowe.
    • Bogaty program benefitów pracowniczych.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."