Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy (OTC/PTP)

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FCA Services Polska Sp. z o.o. jest spółką międzynarodowej grupy Fiat Chrysler Automobiles, świadczącą usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek należących do Grupy. Usługi finansowo-księgowe obejmują szereg działań składających się na procesy Purchase-To-Pay, Order-To-Cash, obsługę środków trwałych oraz księgowość główną i sprawozdawczość. W Polsce zatrudniamy ponad 1100 osób, z czego około 960 pracuje w Bielsku-Białej, pozostali zatrudnieni są w biurach głównie z Tychach, Sosnowcu i Płocku. Do naszego biura w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • Stanowisko w dziale zobowiązań (PTP) lub w dziale należności (OTC)
  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Praca z systemem SAP
  • Kontrola poprawności danych / dokumentacji
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta obcojęzycznego

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1+)
  • Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowym atutem będą:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Znajomość dodatkowego języka obcego
  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych organizacji na Podbeskidziu
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".
W tytule wiadomości prosimy umieścić dopisek: "Młodszy księgowy (OTC/ AP)".

W aplikacjach prosimy wpisać poniższą klauzulę:
Informujemy, że  FCA Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w  Bielsku-Białej, przy ul. Węglowej  72 jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane  w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Przekazywanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia.
W aplikacjach prosimy wpisać jedną z poniższych klauzul:
1)       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych   do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”
- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;
albo:
2)       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych   do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych”
- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się