Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy (OTC/PTP)

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FCA Services Polska Sp. z o.o. jest spółką międzynarodowej grupy Fiat Chrysler Automobiles, świadczącą usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek należących do Grupy. Usługi finansowo-księgowe obejmują szereg działań składających się na procesy Purchase-To-Pay, Order-To-Cash, obsługę środków trwałych oraz księgowość główną i sprawozdawczość. W Polsce zatrudniamy ponad 1100 osób, z czego około 960 pracuje w Bielsku-Białej, pozostali zatrudnieni są w biurach głównie z Tychach, Sosnowcu i Płocku. Do naszego biura w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Bielsko-Biała
    Opis stanowiska:
    • Stanowisko w dziale zobowiązań (PTP) lub w dziale należności (OTC)
    • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • Praca z systemem SAP
    • Kontrola poprawności danych / dokumentacji
    • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
    • Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku
    • Bieżący kontakt i wsparcie klienta obcojęzycznego

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1+)
    • Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości
    • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Dodatkowym atutem będą:

    • Wykształcenie ekonomiczne
    • Znajomość dodatkowego języka obcego
    • Znajomość systemu SAP
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    Firma oferuje:
    • Możliwość rozwoju w jednej z największych organizacji na Podbeskidziu
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenia wdrożeniowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".
    W tytule wiadomości prosimy umieścić dopisek: "Młodszy księgowy (OTC/ AP)".

    W aplikacjach prosimy wpisać poniższą klauzulę:
    Informujemy, że  FCA Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w  Bielsku-Białej, przy ul. Węglowej  72 jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane  w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
    Przekazywanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia.
    W aplikacjach prosimy wpisać jedną z poniższych klauzul:
    1)       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych   do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”
    - w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;
    albo:
    2)       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych   do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych”
    - w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.