Młodszy księgowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRITEC PRODUCTION sp. z o.o.

    Jeśli chcesz się rozwijać w obszarze finansów, podatków oraz zdobywać kwalifikacje księgowego to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    • ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym oraz właściwych rejestrach
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
    • rozliczanie i księgowanie wyciągów bankowych, również w walutach obcych
    • precyzyjne przetwarzanie danych finansowych
    • bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami
    • codzienna praca z systemami ERP
    • możliwe zadania kadrowe

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie preferowane o profilu finansowo-ekonomicznym,
    • znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu rachunkowości
    • mile widziana znajomość systemów ERP między innymi Comarch Optima
    • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • aktywne wsparcie pracy Działu Finansowego w zakresie realizowanych zadań
    • otwartość na pracę w anglojęzycznym systemie księgowym
    • chęć rozwoju i otwartość na nowe możliwości
    • język angielski w co najmniej stopniu podstawowym
    • znajomość MS Office.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju w dziale księgowości
    • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
    • pracę w młodym i zgranym zespole

    Prosimy o załączenie klauzuli o treści: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Tritec Production  Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.