Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, ul. Bułgarska 17

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Amica Handel i Marketing sp. z o.o. do Działu Księgowości
poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy KsięgowyNumer ref.: MK/07/2020

Główne zadania:

  • Weryfikacja i wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych na konta ksiąg
  • Uzgadnianie należnego i naliczonego podatku VAT oraz rozrachunków w zakresie analityk
  • Współpraca z kontrahentami w zakresie obsługi rozrachunków (odbiorcy, dostawcy)
  • Obsługę elektronicznego systemu obiegu dokumentów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe preferowane z obszaru finansów (ekonomia lub pokrewne)
  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana dobra znajomość programu SAP
  • Samodzielność i rzetelność w pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Wysokie standardy organizacji pracy
  • Interesujący pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne