Oferta pracy

Młodszy Księgowy

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Miedziana 3

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych (wyciągi bankowe, raport kasowy)

  • Przygotowywanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego

  • Wystawianie faktur

  • Uzupełnianie i kontrola poprawności danych w systemie

  • Dystrybucja faktur - drukowanie lub wysyłanie faktur elektronicznych

  • Współpraca z działem handlowym oraz działem windykacji

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień i przepisów prawa podatkowego (szczególnie VAT)

  • Znajomość systemu pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie) w zakresie rachunkowości i finansów

  • Terminowość, rzetelność i dokładność

  • Aktywne podejmowanie zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od 1 dnia

  • Miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samodzielność przy realizacji postawionych zadań

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, karta multisport, premie świąteczne oraz grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym. Działamy na rynku europejskim od ponad 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom z zakresu mechaniki maszyn, to wyślij do Nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy