Oferta pracy

Młodszy Księgowy

ARGENTA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;

  • bieżąca analiza należności i zobowiązań spółki;

  • sporządzanie potwierdzeń sald,

  • uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych;

  • wsparcie przy zamknięciu miesiąca,

  • udział w przygotowywaniu danych do sporządzania rozliczeń podatkowych oraz innych sprawozdań i dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (np. Finanse i Rachunkowość);

  • praktyczna wiedza z zakresu księgowości i organizacji przedsiębiorstw;

  • dobra, praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych;;

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i sumienność.

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • system premiowy dostosowany do stanowiska;

  • kartę Multisport;

  • prywatną opiekę medyczną Lux-Med;

  • dopłata do urlopu;

  • dzień wolny w urodziny;

  • szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;

  • dofinansowanie studiów i kursów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy