Arvato Polska

Młodszy Księgowy /procesy AP & AR/ z językiem niemieckim

Arvato PolskaO firmie

Uniwersytecka 13

Katowice

OFERTA
PRACY
Katowice
MPK: S851
Młodszy Księgowy
/procesy AP & AR/
z językiem niemieckim

Arvato Polska jest częścią
międzynarodowego koncernu
Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem
rynku w zakresie kompleksowych usług
outsourcingowych.

Numer ref.: MPK: S851

Zadania:

  • Kontrola poprawności danych księgowych
  • Uzgadnianie niezgodności księgowych
  • Księgowanie faktur (praca z systemem SAP)
  • Ustalanie sald kont
  • Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej
  • Przygotowywanie danych w celach raportowych

Co zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy – możliwość codziennej pracy z wykorzystaniem języków obcych
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1/B2)
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obszarze księgowym będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Rozwinięte umiejętności analityczne

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze: http://bit.ly/arvato360

Ogłoszenie archiwalne