Oferta pracy

Księgowy - Specjalista ds. Kadr i Płac

ALSEVA INNOWACJE S.A.O firmie

ALSEVA INNOWACJE S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współprowadzenie księgowości spółki oraz spółek powiązanych w bliskiej współpracy z główną księgową i działem administracyjnym,

  • opracowywanie raportów i dokumentów księgowo-kadrowo-administracyjnych na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,

  • prowadzenie dokumentacji działu kadr,

  • sporządzanie list płac i rozliczeń z ZUS,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (księgowość, finanse, rachunkowość będą dodatkowym atutem),

  • doświadczenie w pracy w księgowości lub dziale kadr lub dziale administracyjnym,

  • bardzo dobra znajomość program Excel,

  • doświadczenie w pracy w programie Optima lub podobnym,

  • zdolności analityczne, systematyczność, odpowiedzialność, skrupulatność,

  • komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • szkolenie i wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków,

  • rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE.

ALSEVA to firma działająca w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii, głównie Fotowoltaice, jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży na polskim rynku. Stanowi ją grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewniających kompleksową obsługę w zakresie projektowania i realizacji inwestycji wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy