Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy

Armacell Poland Sp. z o.o.O firmie

Armacell Poland Sp. z o.o.

Targowa 2

Środa Śląska

Armacell Poland Sp. z o.o. lider na rynku izolacji technicznych w związku z intensywnym   rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Młodszy KsięgowyNumer ref.:
Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Bieżąca ewidencja dokumentów księgowych w systemie SAP zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Pomoc w przygotowywaniu wszelkich wymaganych przez prawo dokumentów, deklaracji, informacji
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca / roku, sporządzeniu rocznego sprawozdania finansowego Spółki dla potrzeb krajowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywna postawa, nastawiona na samodzielne szukanie rozwiązań
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Możliwość osobistego rozwoju i zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dodatkowe profity m.in. dodatki świąteczne i mikołajkowe, darmowe szczepienia przeciwko grypie, bilety na imprezy kulturalno-sportowe , wyprawka szkolna dla dzieci , owocowe czwartki, opieka medyczna LuxMed dla pracownika i rodziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).

Armacell Poland Sp. Z o.o.
Ul. Targowa 2,
55-300 Środa Śląska

Ogłoszenie archiwalne