Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy - SSC / BPO

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Biegle posługujesz się językami obcymi?

    Chcesz rozpocząć nową przygodę w dynamicznym obszarze Centrum Usług Wspólnych?

    Zapoznaj się z moją ofertą!

    Moim Klientem jest prestiżowe Centrum Usług Wspólnych. Poszukuję chętnych osób do pracy na stanowisku:

    Młodszy Księgowy

    Miejsce pracy: Kraków
    MKS/2804/KRK

    Zakres obowiązków może się prezentować w następujący sposób:

    • księgowanie wyciągów bankowych
    • alokowanie płatności przychodzących
    • księgowanie faktur od dostawców
    • wprowadzanie faktur do systemu i monitoring
    • przygotowywanie płatności
    • utrzymywanie kontaktu z odbiorcami i klientami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
    Jako Kandydat powienieneś spełniać następujące wymagania:
    • ukończone studia wyższe o profilu ekonomicznym / finansowym
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego na bardzo dobrym poziomie (niemiecki, francuski, włoski, grecki, fiński, hiszpański, portugalski, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, węgierski, słoweński, słowacki, rumuński)
    • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w postaci stażu, pracy w biurze rachunkowym lub korporacji
    • dobra znajomość MS Excel
    • umiejętność pracy w grupie
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin

    Mój Klient oferuje:

    • umowę o pracę
    • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, kartę MultiSport, dofinansowanie do kursów języków obcych)
    • szeroki pakiet szkoleń (w tym szkolenie wprowadzające)
    • możliwości rozwoju w organizacji o międzynarodowym charakterze
    • ciekawe projekty
    • użycie języka obcego w codziennej pracy

    Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim:

    nina.widera@antal.pl
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Warocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.