młodszy księgowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 04.06.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 04.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w dziale księgowości AP lub AR oraz znasz bardzo dobrze język angielski? Aplikuj!

    Nr ref.: /542/05/2019/KO/41141
    Szczecin
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • komfortowe warunki pracy
    • przyjazne środowisko pracy oraz rozwiniętą kulturę organizacyjną
    • możliwość awansu w strukturach firmy
    zadania
    • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców
    • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze
    • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu)
    • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
    • zamykanie miesiąca
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • doświadczenia w dziale księgowości AP lub AR (warunek konieczny)
    • znajomości systemu SAP
    • skrupulatności, umiejętności realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47