Oferta pracy

Młodszy księgowy (VAT)

Hays Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

naszego klienta, międzynarodowego koncernu z branży technologii i usług IT.

Twój zakres obowiązków

  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;

  • uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych, okresowa weryfikacja rozrachunków;

  • udział w raportowaniu miesięcznym do Urzędu Skarbowego JPK_VDEK;

  • uzgadnianie zapisów i sald księgi głównej z deklaracjami VAT

  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i innych zawiadomień;

  • kontakt z instytucjami publicznymi w zakresie obsługiwanych procesów;

  • udział w zamykaniu okresów finansowych zgodnie z wewnętrznymi wymogami grupowymi;

  • udział w cyklicznym raportowaniu zespołu;

  • współpraca przy audytach sprawozdań finansowych;

  • przygotowywanie zleconych raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

  • udział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse);

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra, poparta praktyką, znajomość ustaw podatkowych oraz zasad rachunkowości zgodnie z UoR

  • mile widziana znajomość zasad rachunkowości wg MSSF;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, posługiwanie się Excelem w stopniu biegłym;

  • mile widziana znajomość programu Oracle

  • dobra organizacja pracy i systematyczność.

Pracodawca oferuje

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnej korporacji

  • Udział w przedsięwzięciach i projektach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych

  • Niezbędne narzędzia do codziennej pracy (laptop, telefon) oraz na nowo zaaranżowane, nowoczesne biuro

  • Miejsce w kompetentnym, miłym i zaangażowanym Zespole z wielkimi ambicjami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego