Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

młodszy księgowy w dziale AP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz dołączyć do zespołu księgowego prestiżowego SSC? Masz doświadczenie w dziale zobowiązań i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz znasz angielski na poziomie zaawansowanym? Aplikuj jeszcze dziś!

    Dla naszego klienta, rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji z branży kosmetycznej, poszukujemy obecnie odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: /581/05/2018/AZ/21272
    Warszawa

    oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz,
    • wynagrodzenie w przedziale 4000-5000 PLN brutto,
    • szeroka oferta szkoleń stacjonarnych oraz e-learningowych,
    • premie uznaniowe,
    • wdrożenie przygotowujące do pracy,
    • dogodna lokalizacja miejsca pracy – w okolicach dw. Zachodniego,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
    • świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do transportu miejskiego, platforma rabatowa, opieka medyczna, karta sportowa).

    zadania:

    • procesowanie i księgowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami,
    • uzgadnianie nieścisłości w dokumentach, kontakty z kontrahentami oraz innymi działami w firmie w celu wyjaśnienia rozbieżności ze stanem faktycznym,
    • udział w kontroli poprawności i kompletności rozliczeń miesięcznych,
    • analiza otwartych pozycji na kontach zobowiązań,
    • przygotowywanie raportów,
    • zapewnianie kompletności i prawidłowości pozycji rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca.

    oczekujemy:

    • 0,5-1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w działach zobowiązań,
    • doświadczenie w SSC lub biurze rachunkowym,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie),
    • język angielski – zaawansowany, min. B2,
    • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości,
    • skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy,
    • mile widziana znajomość systemu SAP lub innych systemów ERP,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.