Młodszy Księgowy w dziale Księgi Głównej

DFDS Polska Sp z o.o.O firmie

  • Roosevelta 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 30 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DFDS Polska Sp z o.o.

Roosevelta 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe i wsparcie zespołu w codziennych procesach w dziale Księgi Głównej

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień księgowych

  • Udział w procesie zamknięcia okresów księgowych

  • Obsługa i analiza dokumentacji

  • Codzienny kontakt z członkami zespołu, dbanie o dobra atmosferę

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem, a także z zespołem

  • Swoboda w codziennym kontakcie w języku angielskim

  • Wykształcenie kierunkowe (studia/kursy na kierunkach Księgowość lub pokrewnych)

  • Przynajmniej półroczne doświadczenie w dziale Księgowości/Audytu lub pokrewnych

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Atencja na detal

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Poczucie humoru! :)

To oferujemy

  • Wyjątkowa, skandynawska kultura organizacyjna - wiemy, jak budować przyjazne miejsce pracy, z fantastycznymi ludźmi, szanującymi się nawzajem, którzy zawsze sobie pomagają i lubią ze sobą pracować

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - szanujemy Twój czas - zapewniamy elastyczne godziny pracy, możesz zaczynać dzień między 8:00 a 9:15, skorzystać z 30 minut płatnej przerwy w ciągu dnia. Obecnie pracujemy zdalnie, a wkrótce hybrydowo

  • Doskonała lokalizacja naszego biura - jesteśmy w samym sercu Poznania - Rondo Kaponiera - do biura bez problemu dostaniesz się z każdego miejsca!

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej - pakiet premium, Multisport, MyBenefit oraz ubezpieczenia grupowego

  • Zawsze coś się dzieje! - lubimy spędzać razem czas, organizujemy integracje zespołowe (raz w miesiącu), imprezy rodzinne i sportowe, włączamy się również w akcje charytatywne – obecnie w większości on-line

  • Dbamy o Twój rozwój! - dajemy Ci możliwość rozwoju w trakcie naszych wewnętrznych szkoleń i programów rozwojowych, zapewniamy dofinansowania kursów, studiów i szkoleń zewnętrznych, możesz również dołączyć do bezpłatnych lekcji języka angielskiego i niemieckiego (1,5 h raz w tygodniu), możesz także budować swoją karierę w dowolnym dziale w naszej firmie

  • Unikatowy benefit - Możesz podróżować za darmo naszymi promami!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

DFDS jest największym w Europie usługodawcą łączącym usługi transportu i logistyki, zatrudniającym ponad 8.000 pracowników w 20 krajach. Jako firma założona w 1866 z siedzibą w Kopenhadze możemy pochwalić się długą i ciekawą historią.

W 2013 powstał polski oddział DFDS z siedzibą w Poznaniu, funkcjonujący jako centrum usług finansowo-księgowych. Nasze poznańskie biuro zatrudnia obecnie około 300 osób i realizuje zadania w działach: Accounts Payable (Zobowiązania), Accounts Receivable (Należności), General Ledger (Księga Główna), Cash Management, Master Data, Business Intelligence & Analytics, Continuous Improvement czy Customs & Compliance.

Nasza wyjątkowa skandynawska kultura organizacyjna sprawia, że razem tworzymy niepowtarzalną atmosferę pracy. Wspólnie osiągamy sukcesy, a największym z dotychczasowych osiągnięć jest nagroda ABSL Business Leader w kategorii Business Excellence Diamond Award przyznana naszemu oddziałowi DFDS Polska.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie opowiem więcej o stanowisku, firmie oraz możliwościach rozwoju w DFDS!

Zapraszam do kontaktu: Agata Kaczanowicz – tel. 780 110 283, [email protected],

Porozmawiajmy!