Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy w dziale Księgi Głównej

DFDS Polska Sp z o.o.

  • Roosevelta 18, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Roosevelta 18

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe i wsparcie zespołu w codziennych procesach w dziale Księgi Głównej

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień księgowych

  • Udział w procesie zamknięcia okresów księgowych

  • Obsługa i analiza dokumentacji

  • Codzienny kontakt z członkami zespołu, dbanie o dobra atmosferę

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem, a także z zespołem

  • Swoboda w codziennym kontakcie w języku angielskim

  • Wykształcenie kierunkowe (studia/kursy na kierunkach Księgowość lub pokrewnych)

  • Przynajmniej półroczne doświadczenie w dziale Księgowości/Audytu lub pokrewnych

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Atencja na detal

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Poczucie humoru! :)

To oferujemy

  • Wyjątkowa, skandynawska kultura organizacyjna - wiemy, jak budować przyjazne miejsce pracy, z fantastycznymi ludźmi, szanującymi się nawzajem, którzy zawsze sobie pomagają i lubią ze sobą pracować

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - szanujemy Twój czas - zapewniamy elastyczne godziny pracy, możesz zaczynać dzień między 8:00 a 9:15, skorzystać z 30 minut płatnej przerwy w ciągu dnia. Obecnie pracujemy zdalnie, a wkrótce hybrydowo

  • Doskonała lokalizacja naszego biura - jesteśmy w samym sercu Poznania - Rondo Kaponiera - do biura bez problemu dostaniesz się z każdego miejsca!

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej - pakiet premium, Multisport, MyBenefit oraz ubezpieczenia grupowego

  • Zawsze coś się dzieje! - lubimy spędzać razem czas, organizujemy integracje zespołowe (raz w miesiącu), imprezy rodzinne i sportowe, włączamy się również w akcje charytatywne – obecnie w większości on-line

  • Dbamy o Twój rozwój! - dajemy Ci możliwość rozwoju w trakcie naszych wewnętrznych szkoleń i programów rozwojowych, zapewniamy dofinansowania kursów, studiów i szkoleń zewnętrznych, możesz również dołączyć do bezpłatnych lekcji języka angielskiego i niemieckiego (1,5 h raz w tygodniu), możesz także budować swoją karierę w dowolnym dziale w naszej firmie

  • Unikatowy benefit - Możesz podróżować za darmo naszymi promami!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

DFDS is Europe’s largest and the most reliable integrated shipping and logistics company with more than 8,000+ employees in 20 countries. We have quite a long history to share - the company was founded in 1866 and is headquartered in Copenhagen.

In 2013, one of DFDS branch - DFDS Polska was established in Poznan as the group’s finance and accounting Shared Service Centre. Our Poznan office now employs approx. 250 staff and covers Accounts Receivable, Accounts Payable and General Ledger functions in 20 European countries as well as specialist areas in Indirect Taxation, Cash Management, Master Data, Business Intelligence & Analytics, Continuous Improvement and Customs & Compliance.

We have a unique Scandinavian work culture and we develop to be the best organization to work in. Together we achieved a lot of success and one of them took place in 2017, when DFDS Polska was named the winner of the ABSL Business Leader in Business Excellence Diamond Award.

Now it’s your turn! Sail with us - share our story and build yours!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie opowiem więcej o stanowisku, firmie oraz możliwościach rozwoju w DFDS!

Zapraszam do kontaktu: Agata Kaczanowicz – tel. 780 110 283, [email protected],

Porozmawiajmy!