Logo Pracuj.pl

Młodszy Księgowy w dziale P2P z językiem niemieckim

arvato FinanceO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola poprawności danych oraz uzgadnianie niezgodności księgowych
  • Księgowanie faktur (praca z systemem SAP)
  • Ustalanie sald kont
  • Vendor Master Data Management
  • Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej
  • Przygotowywanie danych w celach raportowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1/B2)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowym/ Accounts Payable będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji w j. angielskim będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Rozwinięte umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy – możliwość codziennej pracy z wykorzystaniem języków obcych
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

W Arvato Financial Solutions żyjemy w otwartym i zróżnicowanym środowisku biznesowym, w ramach którego oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość poznania różnych obszarów zawodowych. Niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w IT, administracji, sprzedaży, czy po prostu planujesz zmienić ścieżkę kariery – dla nas liczą się umiejętności.

Aktualne oferty pracodawcy
MPK: S851

Młodszy Księgowy w dziale P2P z językiem niemieckim, Uniwersytecka 13, Katowice